By using this site, you agree to the Privacy Policy and Terms of Use.
Accept
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
  • Agro și Industrie
  • Auto, Moto și Ambarcațiuni
  • Birotică și Papetărie
  • Casă și Grădină
  • Cosmetice și Chimicale
  • Diverse
  • Electronice și Electrocasnice
  • Firme – Echipamente Profesionale
  • Imobiliare
  • Sport, Timp Liber, Artă
Reading: Publicație de vânzare pentru licitația din 29 septembrie 2025
Share
Font ResizerAa
Font ResizerAa
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
Follow US
  • Facebook
  • Contact
  • Politica de Confidențialitate și Cookie-uri
  • Politica privind Fișierele Cookie
  • Termeni și Condiții de Utilizare
© 2025 Toate drepturile rezervate
Autoturisme

Publicație de vânzare pentru licitația din 29 septembrie 2025

admin
Last updated: septembrie 19, 2025 3:00 am
By admin
1 Min Read
Share
Publicatie de vanzare pentru licitatia din 29 septembrie 2025
SHARE

Licitație Publică – Oportunitate Unică!

Ai visat vreodată să îți achiziționezi o mașină la un preț imbatabil? Acum ai ocazia perfectă!

Contents
Licitație Publică – Oportunitate Unică!Detalii LicitațieMașina Scoasă la LicitațieModalități de ParticipareContactOrganizator

Detalii Licitație

Data: 29 Septembrie 2025

Ora: 12:00

Locația: Drobeta-Turnu Severin, Str. Banovitei, nr. 5, județul Mehedinți

Mașina Scoasă la Licitație

Marcă: Peugeot

An fabricație: 2006

Preț de pornire: 1.232,00 lei (exclusiv TVA) – cu 60% mai puțin față de evaluarea inițială!

Modalități de Participare

Participarea este simplă! Urmează acești pași:

  • Constituie o cauțiune de 10% din prețul de pornire (123,20 lei)
  • Achiziționează caietul de sarcini pentru 50,00 lei (exclusiv TVA)
  • Depune oferta ta de cumpărare până pe 26 Septembrie 2025, ora 17:00

Contact

Pentru mai multe informații, nu ezita să ne contactezi:

Telefon: 0744528869 / 0742592183

Email: [Email contact]

Organizator

Această licitație este organizată de lichidatorul judiciar Yna Consulting SPRL și Consultant Insolvență SPRL, conform procedurilor legale pentru SC MCT Impex SRL, aflată în faliment.

Nu rata această oportunitate! Vino și participă la licitație!

Sursa: ziarulzilei.ro/anunturi-comerciale/publicatie-de-vanzare-pentru-licitatia-din-29-09-2025/

Share This Article
Facebook Email Print
Previous Article Autovehicul remorca Panav AR 02 MSA Autovehicul-remorcă Panav AR 02 MSA
Next Article Autovehicul remorca Schwarzmuller AR 03 MSA Autovehicul-remorcă Schwarzmuller AR 03 MSA

Stay Connected

FacebookLike
XFollow
YoutubeSubscribe
TelegramFollow
- Advertisement -
Ad image

Latest News

Vanzare de produse la cele mai avantajoase preturi disponibile
Vânzare de produse la cele mai avantajoase prețuri disponibile
Alte echipamente profesionale
de vanzare obiecte materiale a m international companie de productie si publicitate srl
DE VÂNZARE OBIECTE MATERIALE – A M INTERNATIONAL COMPANIE DE PRODUCȚIE ȘI PUBLICITATE S.R.L.
Altele
dulap pentru unelte profesionale yato yt 55300 cu 6 sertare echipat cu unelte de vanzare
Dulap pentru unelte profesionale Yato YT-55300 cu 6 sertare, echipat cu unelte – de vânzare
Alte echipamente profesionale
Dulap de scule Meisterteile cu 6 sertare de vanzare echipat cu extractor pentru butuci de autoturisme
Dulap de scule Meisterteile cu 6 sertare de vânzare, echipat cu extractor pentru butuci de autoturisme.
Alte echipamente profesionale
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
© 2025 Toate drepturile rezervate
  • Facebook
  • Contact
  • Politica de Confidențialitate și Cookie-uri
  • Politica privind Fișierele Cookie
  • Termeni și Condiții de Utilizare
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?