By using this site, you agree to the Privacy Policy and Terms of Use.
Accept
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
  • Agro și Industrie
  • Auto, Moto și Ambarcațiuni
  • Birotică și Papetărie
  • Casă și Grădină
  • Cosmetice și Chimicale
  • Diverse
  • Electronice și Electrocasnice
  • Firme – Echipamente Profesionale
  • Imobiliare
  • Sport, Timp Liber, Artă
Reading: Licitație publică BUN CONSTRUCT 2008 SRL
Share
Font ResizerAa
Font ResizerAa
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
Follow US
  • Facebook
  • Contact
  • Politica de Confidențialitate și Cookie-uri
  • Politica privind Fișierele Cookie
  • Termeni și Condiții de Utilizare
© 2025 Toate drepturile rezervate
Alte proprietăți

Licitație publică BUN CONSTRUCT 2008 SRL

admin
Last updated: octombrie 17, 2025 3:00 pm
By admin
2 Min Read
Share
Licitatia publica BUN CONSTRUCT 2008 SRL
SHARE

LICITAȚIE PUBLICĂ – OPORTUNITATE UNICĂ DE ACHIZIȚIE!

Visezi să investești într-o proprietate sau în bunuri valoroase? Nu rata ocazia de a participa la licitația publică organizată pentru vânzarea patrimoniului societății Bun Construct 2008 SRL, aflată în procedură de faliment. Licitația este coordonată de lichidatorii judiciari C.I.I. Crăciuneanu Viorel și C.I.I. Orbișor Ovidiu Gabriel, conform dosarului nr. 291/1259/2023.

Contents
LICITAȚIE PUBLICĂ – OPORTUNITATE UNICĂ DE ACHIZIȚIE!DETALII ALE LICITAȚIEIBUNURILE SCOASE LA LICITAȚIECUM PARTICIPI?CONTACT

DETALII ALE LICITAȚIEI

Data: 24 octombrie 2025

Ora: 09:00

Locația: Punctul de lucru al lichidatorului din municipiul Pitești, strada Pescarilor, bloc L1, scara B, ap.1, județul Argeș.

BUNURILE SCOASE LA LICITAȚIE

1. Spațiu comercial situat în Câmpulung – Muscel, bulevardul I.C. Brătianu, nr. 73

– Preț de pornire: 15.000 Euro (fără TVA) – valoare de piață: 20.000 Euro.

2. Bunuri pentru instalații sanitare (488 repere)

– Preț de pornire: 79.823 lei (fără TVA).

Atenție: Dacă bunurile nu vor fi vândute în prima licitație, vor urma alte cinci sesiuni pe 20, 21, 22, 23 și 24 octombrie 2025, la aceeași oră.

CUM PARTICIPI?

Persoanele interesate de participarea la licitație sunt rugate să notifice lichidatorul judiciar prin e-mail, până la data licitației, ora 08:00. Este necesar să atașezi o copie a Cărții de Identitate pentru persoanele fizice sau certificatul de înmatriculare pentru persoanele juridice.

CONTACT

Detalii suplimentare se pot obține la telefoanele 0729.841.301 sau 0722.444.924, sau prin e-mail.

Nu lăsa să ți se scape această ocazie de a achiziționa bunuri valoroase la prețuri accesibile!

Sursa: cronicaromaneasca.ro/anunturi-comerciale/licitatie-publica-bun-construct-2008-srl/

Share This Article
Facebook Email Print
Previous Article LICITAȚIE PUBLICĂ – Opel Astra
Next Article Vanzare imobil pe Banovitei nr 5 Drobeta Turnu Severin Vânzare imobil pe Banovitei nr. 5, Drobeta Turnu Severin

Stay Connected

FacebookLike
XFollow
YoutubeSubscribe
TelegramFollow
- Advertisement -
Ad image

Latest News

Vanzare de produse la cele mai avantajoase preturi disponibile
Vânzare de produse la cele mai avantajoase prețuri disponibile
Alte echipamente profesionale
de vanzare obiecte materiale a m international companie de productie si publicitate srl
DE VÂNZARE OBIECTE MATERIALE – A M INTERNATIONAL COMPANIE DE PRODUCȚIE ȘI PUBLICITATE S.R.L.
Altele
dulap pentru unelte profesionale yato yt 55300 cu 6 sertare echipat cu unelte de vanzare
Dulap pentru unelte profesionale Yato YT-55300 cu 6 sertare, echipat cu unelte – de vânzare
Alte echipamente profesionale
Dulap de scule Meisterteile cu 6 sertare de vanzare echipat cu extractor pentru butuci de autoturisme
Dulap de scule Meisterteile cu 6 sertare de vânzare, echipat cu extractor pentru butuci de autoturisme.
Alte echipamente profesionale
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
© 2025 Toate drepturile rezervate
  • Facebook
  • Contact
  • Politica de Confidențialitate și Cookie-uri
  • Politica privind Fișierele Cookie
  • Termeni și Condiții de Utilizare
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?