By using this site, you agree to the Privacy Policy and Terms of Use.
Accept
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
  • Agro și Industrie
  • Auto, Moto și Ambarcațiuni
  • Birotică și Papetărie
  • Casă și Grădină
  • Cosmetice și Chimicale
  • Diverse
  • Electronice și Electrocasnice
  • Firme – Echipamente Profesionale
  • Imobiliare
  • Sport, Timp Liber, Artă
Reading: Publicație de vânzare privind licitația din 10.08.2026
Share
Font ResizerAa
Font ResizerAa
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
Follow US
  • Facebook
  • Contact
  • Politica de Confidențialitate și Cookie-uri
  • Politica privind Fișierele Cookie
  • Termeni și Condiții de Utilizare
© 2025 Toate drepturile rezervate
Alte echipamente profesionale

Publicație de vânzare privind licitația din 10.08.2026

admin
Last updated: iulie 22, 2026 3:00 pm
By admin
1 Min Read
Share
Publicatie de vanzare privind licitatia din 10082026
SHARE

Anunț Licitație Bunuri Imobile

Data: 10.08.2026
Ora: 14:30
Locația: Mun. Dr. Tr. Severin, str. Zabrautului nr. 7A, jud. Mehedinti
Prețul de pornire: Stabilit prin raportul de evaluare
Tipul bunului: Bunuri mobile de vânzare
Condiții participare: Consemnarea unei cauțiuni de 10% din prețul de pornire; achiziționarea caietului de sarcini în valoare de 300,00 lei + TVA până la data de 07.08.2026, ora 17:00.

Debitorul, SC Sevconstruct Prefabricate SRL, scoate la vânzare următoarele bunuri mobile: cenușă CEO (aprox. 33.582,80 KG) și ciment I 42.5 (aprox. 42.804 KG), ambele localizate în Mun. Dr. Tr. Severin, B-dul. Mihai Viteazul nr. 1. Lichidatorul judiciar nu oferă servicii de încărcare și transport, cheltuielile fiind în sarcina cumpărătorului.

Ofertele de cumpărare și documentele necesare pot fi trimise la adresa de email specificată. Relații suplimentare sunt disponibile la telefoanele indicate sau la sediul lichidatorului judiciar.

Sursa: ziarulzilei.ro/anunturi-comerciale/publicatie-de-vanzare-referitoare-la-licitatia-din-10-08-2026/

Share This Article
Facebook Email Print
Previous Article ANUNT REFERITOR LA SELECTIA OFERTELOR PENTRU SERVICII DE CONTABILITATE ANUNȚ REFERITOR LA SELECȚIA OFERTELOR PENTRU SERVICII DE CONTABILITATE
Next Article DE VANZARE BUNURI MOBILE AMRAX NIL METAL SRL DE VÂNZARE BUNURI MOBILE – AMRAX NIL METAL SRL (titlul rămâne același, deoarece este deja în română).

Stay Connected

FacebookLike
XFollow
YoutubeSubscribe
TelegramFollow
- Advertisement -
Ad image

Latest News

Vanzare de produse la cele mai avantajoase preturi disponibile
Vânzare de produse la cele mai avantajoase prețuri disponibile
Alte echipamente profesionale
de vanzare obiecte materiale a m international companie de productie si publicitate srl
DE VÂNZARE OBIECTE MATERIALE – A M INTERNATIONAL COMPANIE DE PRODUCȚIE ȘI PUBLICITATE S.R.L.
Altele
dulap pentru unelte profesionale yato yt 55300 cu 6 sertare echipat cu unelte de vanzare
Dulap pentru unelte profesionale Yato YT-55300 cu 6 sertare, echipat cu unelte – de vânzare
Alte echipamente profesionale
Dulap de scule Meisterteile cu 6 sertare de vanzare echipat cu extractor pentru butuci de autoturisme
Dulap de scule Meisterteile cu 6 sertare de vânzare, echipat cu extractor pentru butuci de autoturisme.
Alte echipamente profesionale
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
© 2025 Toate drepturile rezervate
  • Facebook
  • Contact
  • Politica de Confidențialitate și Cookie-uri
  • Politica privind Fișierele Cookie
  • Termeni și Condiții de Utilizare
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?