By using this site, you agree to the Privacy Policy and Terms of Use.
Accept
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
  • Agro și Industrie
  • Auto, Moto și Ambarcațiuni
  • Birotică și Papetărie
  • Casă și Grădină
  • Cosmetice și Chimicale
  • Diverse
  • Electronice și Electrocasnice
  • Firme – Echipamente Profesionale
  • Imobiliare
  • Sport, Timp Liber, Artă
Reading: Publicație de vânzare pentru licitația din 24 august 2026
Share
Font ResizerAa
Font ResizerAa
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
Follow US
  • Facebook
  • Contact
  • Politica de Confidențialitate și Cookie-uri
  • Politica privind Fișierele Cookie
  • Termeni și Condiții de Utilizare
© 2025 Toate drepturile rezervate
Alte echipamente profesionale

Publicație de vânzare pentru licitația din 24 august 2026

admin
Last updated: august 13, 2026 3:00 pm
By admin
2 Min Read
Share
Publicatie de vanzare pentru licitatia din 24 august 2026 1
SHARE

LICITAȚIE PUBLICĂ DE BUNURI MOBILE

Licitația va avea loc pe 24.08.2026, începând cu ora 14:30, la biroul lichidatorului judiciar din Str. Zabrautului nr. 7A, Drobeta Turnu Severin, județul Mehedinți. Prețul de pornire va fi stabilit conform Raportului de evaluare nr. 2/30.01.2025. Bunurile ce vor fi licitate provin de la debitorul SC Sevconstruct Prefabricate SRL.

Contents
LICITAȚIE PUBLICĂ DE BUNURI MOBILEDETALII DESPRE BUNURIINFORMAȚII SUPLIMENTARE

Participarea la licitație este condiționată de depunerea unei cauțiuni de 10% din prețul de pornire până la data de 21.08.2026, orele 17:00, precum și de achiziționarea caietului de sarcini în valoare de 300,00 lei + TVA pentru fiecare categorie de stocuri.

DETALII DESPRE BUNURI

Bunurile scoase la vânzare includ: CENUSA CEO – aprox. 33.582,80 KG și CIMENT I 42.5 – aprox. 42.804 KG, localizate în Mun. Drobeta Turnu Severin, B-dul Mihai Viteazul nr. 1. Debitorul este SC Sevconstruct Prefabricate SRL, societate în faliment, lângă lichidatorul judiciar Consultant Insolventa SPRL, cu sediul ales în Drobeta Turnu Severin, str. Zabrautului nr. 7A.

INFORMAȚII SUPLIMENTARE

Persoanele interesate sunt invitate să trimită oferte de cumpărare și documentele necesare la adresa de email specificată. Relații suplimentare se pot obține la telefoanele menționate sau la sediul lichidatorului judiciar. Toți cei care pretind vreun drept asupra bunurilor menționate sunt rugați să anunțe lichidatorul judiciar înainte de termenul limită stabilit.

Sursa: jurnalulromania.ro/anunturi-comerciale/publicatie-de-vanzare-pentru-licitatia-din-24-08-2026/

Share This Article
Facebook Email Print
Previous Article Vanzarea de instamintari si active fixe VÂNZAREA DE ÎNSTMÂNTĂRI ȘI ACTIVE FIXE
Next Article BUNURI MOBILE VARIATE BUNURI MOBILE – VARIATE

Stay Connected

FacebookLike
XFollow
YoutubeSubscribe
TelegramFollow
- Advertisement -
Ad image

Latest News

Vanzare de produse la cele mai avantajoase preturi disponibile
Vânzare de produse la cele mai avantajoase prețuri disponibile
Alte echipamente profesionale
de vanzare obiecte materiale a m international companie de productie si publicitate srl
DE VÂNZARE OBIECTE MATERIALE – A M INTERNATIONAL COMPANIE DE PRODUCȚIE ȘI PUBLICITATE S.R.L.
Altele
dulap pentru unelte profesionale yato yt 55300 cu 6 sertare echipat cu unelte de vanzare
Dulap pentru unelte profesionale Yato YT-55300 cu 6 sertare, echipat cu unelte – de vânzare
Alte echipamente profesionale
Dulap de scule Meisterteile cu 6 sertare de vanzare echipat cu extractor pentru butuci de autoturisme
Dulap de scule Meisterteile cu 6 sertare de vânzare, echipat cu extractor pentru butuci de autoturisme.
Alte echipamente profesionale
Anunturi ComercialeAnunturi Comerciale
© 2025 Toate drepturile rezervate
  • Facebook
  • Contact
  • Politica de Confidențialitate și Cookie-uri
  • Politica privind Fișierele Cookie
  • Termeni și Condiții de Utilizare
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?